Campervan • rok 2025 • 1 km
| Marka | Weinsberg |
| Model | X-Cursion CUV 500 MQ |
| Typ | Campervan |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 750 kg |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 150 KM |
| Skrzynia biegów | automatyczna |
| Miejsca sypialne | 2 |
| Miejsca siedzące | 4 |
| Długość | 541 cm |
2 osobne łóżka | 4 miejsca podczas jazdy | Ładowność: 750 kg