Campervan • rok 2026 • 1 km
| Marka | Weinsberg |
| Model | CaraBus FORD 600 MQ |
| Typ | Campervan |
| Rok produkcji | 2026 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 700 kg |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 165 KM |
| Skrzynia biegów | manualna |
| Miejsca sypialne | 4 |
| Miejsca siedzące | 4 |
| Długość | 599 cm |
| Wysokość | 280 cm |