Campervan • rok 2025 • 1 km
| Marka | Hobby |
| Model | MAXIA VAN 680 DT |
| Typ | Campervan |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 400 kg |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 177 KM |
| Skrzynia biegów | automatyczna |
| Miejsca sypialne | 2 |
| Miejsca siedzące | 2 |
| Woda świeża | 100 l l |
| Woda szara | 90 l l |
| Długość | 683,6 cm |