Campervan • rok 2025 • 1 km
| Marka | Knaus |
| Model | Tourer Van 500 MQ SMC Edition |
| Typ | Campervan |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 679 kg |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 150 KM |
| Skrzynia biegów | automatyczna |
| Miejsca sypialne | 4 |
| Miejsca siedzące | 4 |
| Woda świeża | 65 l l |
| Woda szara | 58 l l |
| Długość | 589 cm |
| Szerokość | 216 cm |
| Wysokość | 280 cm |