Campervan • rok 2025 • 1 km
| Marka | Hymer |
| Model | Free S 600 |
| Typ | Campervan |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 700 kg |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1950 cm³ |
| Moc | 150 KM |
| Skrzynia biegów | manualna |
| Zbiornik paliwa | 93 l l |
| Miejsca sypialne | 4 |
| Miejsca siedzące | 4 |
| Woda świeża | 100 l l |
| Woda szara | 93 l l |
| Długość | 599 cm |