Półintegra • rok 2025 • 1 km
| Marka | Knaus |
| Model | Tourer Van 500 LT Vansation |
| Typ | Półintegra |
| Rok produkcji | 2025 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Przebieg | 1 km |
| DMC (masa całkowita) | 3500 kg |
| Ładowność | 600 |
| Silnik | Volkswagen 2.0 TDI |
| Rodzaj paliwa | diesel |
| Pojemność silnika | 1968 |
| Moc | 150 KM |
| Skrzynia biegów | automatyczna |
| Zbiornik paliwa | 80 l |
| Miejsca sypialne | 4 |
| Miejsca siedzące | 4 |
| Woda świeża | 65 l |
| Woda szara | 58 l |
| Długość | 5,89 m |
| Szerokość | 2,16 m |
| Wysokość | 2,80 m |